Warsztaty USER III

Jesienne porządki

Przestrzeń publiczna Azorów – jak można ją użytkować tymczasowo? Czy na Azorach można żyć zdrowo? Jak promować taki styl życia? Jak można użytkować tymczasowo przestrzeń publiczną osiedla? Jakie wydarzenia można zorganizować?

Temat warsztatów: LAP – lokalny plan działania. Jak lokalny plan działania wpłynie na poprawę jakości środowiska mieszkaniowego na osiedlu Azory?

Ekspert krakowskiego partnera projektu USER – dr inż. arch. Patrycja Haupt, adiunkt n.d. Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej

Praca w grupach studenckich – przeprowadzanie badań użytkowników przestrzeni publicznej, aktywizacja przestrzeni poprzez przeprowadzenie wydarzenia – konkursu, loterii, wymiany rzeczy, projekt urządzenia przestrzeni publicznej dla potrzeb takiego wydarzenia.

Miejsce warsztatów:
Łąka przy kościele, ulica Marii Jaremy w Krakowie

Termin warsztatów:
Niedziela – 9 listopada 2014 – godz. 10:00-14:00

Zapisy:
Studenci Wydziału Architektury i Architektury Krajobrazu PK – Patrycja Haupt – ph@pro.onet.pl